USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Pucon Casa Condominio Alicura Pucon Pucon casa condominio Alicura Pucón Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Pucon Casa Condominio Alicura

Foglalás
2026-09-26
2026-09-27

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

25

Pucon Casa Condominio Alicura

 24 órás szolgáltatások

24 órás recepció

 Úszómedence

Szezonális kinti medence

 Fitnesz/Edzőterem

Fitneszközpont

 Sporttevékenységek

Teniszpálya

Horgászat

Túrázás

 Gyerekbarát

Gyerekmedence

Játékok

 Háziállat nem engedélyezett

A 3 hálószobás Pucon Casa Condominio Alicura legfeljebb 6 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a La Poza, 1 km-re található. A Pucón városi nyaraló úszómedencét, valamint gyeppályás teniszt kínál az aktív vendégek számára.

A Plaza de Armas de Pucon 2 km-re, a Camping Ainoha pedig autóval csaknem 10 méterre helyezkedik el az 1 fürdőszobás villától. A legközelebbi strand néhány saroknyira, a Puconi Mapuche Indián-múzeum pedig hozzávetőlegesen 1,1 km-re található.

A kertre néző kilátást kínáló Pucon Casa Condominio Alicura terasszal rendelkezik. A Pucón városi szállás magába foglal egy fürdőszobát zuhanyzóval. A fürdőszobai kényelmek magukba foglalják a hajszárítót.

A teljesen felszerelt konyha kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel felszerelt. A vendégek vacsorázhatnak a 7 percnyi sétára található Restaurant Parque Antumalal vendégszeretetét élvezve. A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér 5 km-re helyezkedik el a Pucón városi ingatlantól.

  • Helyi látnivalók
  • Casa Museo Padre Pancho
    1,7 km
  • Plaza Artesanias Pucon
    1,8 km
  • Feria Expoferia
    1,4 km
  • Monasterio Santa Clara de Pucon
    1,6 km
  • La Poza
    1,4 km
  • Mirador El Cristo
    1,5 km
  • Ufro
    1,6 km
  • Repülőterek
  • Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel
    8 km

Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Nemdohányzó
  • Parkoló
  • 24 órás recepció
  • Háziállat nem engedélyezett
  • 24 órás biztonsági szolgálat
  • Öltöző
  • Tűzoltó készülékek

Étkezés és italfogyasztás

  • Elektromos vízforraló
  • Konyhaedények
  • Piknik terület/Kempingasztalok

Tevékenységek és relaxáció

  • Szezonális kinti medence
  • Kaszinó
  • Szórakoztató műsorok
  • Kert
  • Grillezési lehetőség
  • Fitneszközpont
  • Síelés
  • Túrázás
  • Teniszpálya
  • Horgászat
  • Szabadtéri fürdő

Szolgáltatások

  • Mosoda
  • Idegenvezetés/Jegyiroda

Szoba felszereltsége

  • Terasz
  • Kerti bútor
  • Tea és kávéfőző
  • LCD TV
  • Gyerekmedence
  • Játékok

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 12:00 órától
Kijelentkezés: 10:00-11:00 között
  • Pótágyak részletei
  • A szobában kiságy nem elérhető.

Gyakran Ismételt Kérdések

  • ❓

    A Pucon Casa Condominio Alicura milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?

    A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér és a Pucon Casa Condominio Alicura között 5 km távolság van.
  • ❓

    Medence elérhető a Pucon Casa Condominio Alicura kínálatából?

    Igen, a Pucon Casa Condominio Alicura úszómedencét biztosít kilátással a kertre.
  • ❓

    Milyen szolgáltatásokat nyújt a Pucon Casa Condominio Alicura?

    A Pucon Casa Condominio Alicura 24 órás recepciót kínál vendégeinek.
  • ❓

    Hány vendéget tud fogadni a nyaraló?

    A nyaraló kapacitása 6 főig terjed.
  • ❓

    Az ingatlan biztosít konyhát?

    Ez az ingatlan kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál.
  • ❓

    Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Pucon Casa Condominio Alicura vendégei vagyunk?

    Pucón nevezetességei közé tartozik a Puconi Mapuche Indián-múzeum és a Plaza de Armas de Pucon, amelyek 1 km-re, illetve 2 km-re találhatók a Pucon Casa Condominio Alicura területétől. Ezenkívül a Camping Ainoha (3 km) szintén ajánlott a látogatásra.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-09-26
2026-09-27

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Pucon Casa Condominio Alicura, Chile

Avenida Gran Alicura 55, Pucon, Condominio Alerce De Alicura, Pucón, Chile

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © pucontophotels.com

All rights reserved